Як видалити файли резервного копіювання Windows 7?

Главная / Microsoft Windows / Як видалити файли резервного копіювання Windows 7?
Автор
Категория Microsoft Windows

Як видалити файли резервного копіювання Windows 7?

Сьогодні ми розглянемо один зі способів очищення локального диска від резервних копій системи. Кожен Windows (якщо звичайно ця функція невідключена) створює резервні точки для відновлення системи. Windows 7 не є винятком, файли відновлення можуть займати досить багато дискового простору і не нести при цьому ніякої користі.
Для очистки локального диску від файлів відновлення системи, слід виконати наступні дії:

1. Вибираємо диск, на якому встановлена ​​операційна система, після чого відкриваємо контекстне меню (натискаючи праву кнопку миші) і вибираємо останній рядок Властивості (приклад наведено на лівій частині картинки). У вкладці Загальні натискаємо кнопку Очищення диска (приклад наведено на правій частині картинки).

Як видалити файли резервного копіювання Windows 7

Після натискання запуститься програма, що перевіряє кількість місця, яке можна звільнити. Це операція може тривати кілька хвилин.

видалити файли резервного копіювання Windows

Після завершення процесу відкриється вікно, в якому ви повинні вибрати вкладку Додатково, і в розділі Відновлення системи і тіньове копіювання, натиснути кнопку Очистити і кнопку ОК. В спливаючому вікні підтвердіть видалення файлів резервної копії. Після цього всі невикористовувані резервні копії будуть видалені.

к видалити файли резервного копіювання Windows 7?