Установка Windows Київ

Главная / Установка Windows Київ

Установка Windows у Києві

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з встановлення та перевстановлення операційної системи Windows. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів по установці Windows у Києві. У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

remzona

Міський (044)59-25-064
Life (093)42-13-000
МТС (095)42-13-000
Адреса: блр. Шевченко, 46В
Рейтинг:
f1center

Київстар (067)41-14-108
Life (050)41-14-108
Міський (044)35-90-640
Адреса: вул. Київская, 37
Рейтинг:
kiev_pk

Міський (044)23-70-838
Life (093)11-62-970
МТС (066)47-64-313
Адреса: Виклик майстра додому
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомиться.

Комп’ютерна допомога по установці і переустановці Windows у Києві

Установка Windows у КиєвіМабуть, найпопулярнішою операційною системою, яку використовують як приватні особи, так і корпоративні клієнти, є Windows. Дана операційна система починає свою історію практично з моменту появи персональних комп’ютерів, і має кілька різновидів, наприклад XP, Vista, Windows 7 і 8. Установка Windows можлива різними фахівцями, однак, перш ніж звернутися до них, слід з’ясувати походження ОС. Установка даної операційної системи передбачає наявність певних знань, а також інсталяційного диска, з якого проводиться запис Windows на жорсткий диск. Окремо слід сказати про складнощі, з якими потенційно можуть зіткнутися користувачі неліцензійних продуктів. Мова йде про періодичне сканування Інтернет-простору компанією Microsoft з метою відстеження операційних систем, що мають піратське походження, і блокування їх функцій. Крім цього, при встановленні таких ОС, як правило, виникає необхідність встановлення додаткових драйверів, які не завжди коректно “сідають” на систему, чим надалі викликають періодичні збої, що вимагають переналаштування всієї системи. При встановленні такої системи, ви повинні бути готові до частих збоїв і переналаштування програм.
Між іншим, ті користувачі, які віддають перевагу використанню свого комп’ютера, виконуючи при цьому необхідні завдання, а не займаються постійним переналаштуванням системи і пошуком проблем в її роботі, практично не мають складнощів зі своєю ОС. Ліцензійна система гарантовано працює стабільно, періодично самостійно оновлюється через Інтернет, і є якісним програмним продуктом, абсолютно вартим своїх грошей. Якісна установка Windows у Києві можлива виключно спеціалізованими компаніями.