Slide backgroundqode interactive subway РЕМОНТ ЕЛЕКТРОНІКИ Ремонт комп'ютерів qode interactive subway Ремонт ноутбуків qode interactive subway Ремонт телефонів і планшетів

Ремонт побутової техніки

Slide background

КОМП'ЮТЕРНА ДОПОМОГА

Всі види ремонту комп'ютерів у вашому місті!
Slide background ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ Всі сервісні центри України на одному сайті.

УСТАНОВКА ПО

Встановлення і налаштування Windows XP/7/8, Linux, Mac OS. Видалення шкідливих програм і вірусів. Встановлення антивірусних програм.

РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ

Діагностика та ремонт комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків, заміна матриці, ремонт комплектуючих та обслуговування ПК.

РЕМОНТ ПРИНТЕРІВ

Ремонт принтерів, МФУ, копірів. Перезаправка струменевих і лазерних принтерів Samsung, Xerox, Epson, Canon, HP.

РЕМОНТ НОУТБУКІВ

Ремонт ноутбуків, нетбуків, ультрабуків будь-якого рівня складності. Заміна матриці та системи охолодження. Модернизація ноутбуків.

РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ

Ремонт iPhone і КПК. Ремонт мобільних телефонів і смартфонів Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Samsung, HTC. Ремонт планшетів.

ЗАПРАВКА КАРТРИДЖІВ

Заправка картриджів лазерних і струменевих принтерів. Установка СНПЧ (Система безперервної подачі чорнила).

Комп’ютерна допомога в Україні

Стикаючись з різного роду несправностями комп’ютерної техніки, яка на сьогоднішній день є незамінним помічником, як на підприємствах, де її значення важко переоцінити, так і в побуті, кожен користувач прагне якнайшвидше відновити її працездатний стан. Слід зазначити, що ремонт комп’ютерної техніки передбачає не тільки діагностику і відновлення, а й комплекс профілактичних заходів.
У зв’язку з тим, що комп’ютерні технології удосконалюються практично щодня, кожне нове покоління комп’ютерної техніки володіє принципово новим пристроєм, що істотно відрізняється від того, яке експлуатувалося раніше. Моральне старіння техніки відбувається значно раніше фізичного зносу, тому виробники розраховують на те, що користувачі комп’ютерної техніки придбають новий пристрій і не стануть ремонтувати старий. Цим і пояснюється відсутність інструкцій з ремонту такої техніки. Проте насправді відремонтувати техніку можна значно дешевше, ніж придбати нову. Іноді причиною несправності є банальний вихід з ладу конденсатора, вартість якого є незначною. Втім, діагностувати дану несправність, а також провести заміну деталі може тільки досвідчений фахівець, тому намагатися самостійно виконати ремонт техніки не варто, так як це може привести до істотного подорожчання та подальшого ремонту техніки. А для підбору дійсно кваліфікованого сервісного центру, вам допоможе наш сайт. Ми створили свого роду візитницю, де ви знайдете гідного майстра з ремонту комп’ютерної техніки в Україні.
Різноманітність комп’ютерної техніки налічує величезний асортимент продукції, яка знайшла широке застосування в різних галузях життєдіяльності людини. Вихід з ладу принтера, копіювального апарату або комп’ютера повністю блокує можливість працювати. Для того щоб оперативно поставити техніку “на ноги” потрібна кваліфікована допомога, однак більшість підприємств не мають у своєму штаті фахівців з ремонту комп’ютерної техніки. Найчастіше економічно недоцільно утримувати такого фахівця, оскільки комп’ютерна допомога, надана сторонньою організацією, є значно вигіднішою й ефективнішою.
Досить популярною послугою на сьогоднішній день є комплексне абонентське обслуговування клієнта. Дана послуга включає ремонт і налаштування комп’ютерної техніки, а також локальної комп’ютерної мережі, обслуговування програмного комплексу, в тому числі забезпечення антивірусної безпеки. Важливою перевагою комп’ютерної допомоги є оперативне надання послуг, які передбачають надання гарантії на виконану роботу, а також післягарантійне обслуговування.