Сервісний центр Star Service

Главная / Сервісний центр Star Service

Про компанію

Стрімке поширення комп’ютерної техніки, мобільних засобів у всіх сферах діяльності людини свідчить про популярність комп’ютеризованих технологій, унікальних можливостях, які надаються користувачеві.
Для забезпечення всіх бажаючих подібними зразками техніки працює достатня кількість спеціалізованих організацій, компаній, які із задоволенням надають унікальні послуги населенню.
На нашому ресурсі представлені можливості робочого колективу сервісного центру «Star-service» для відвідувачів, потенційних замовників, гостей м.Кіровограда та області.

Послуги

  • Ремонт комп’ютерів;
  • Ремонт ноутбуків;
  • Ремонт мобільних телефонів;
  • Ремонт комп’ютерної периферії;
  • Ремонт моніторів;

Сервісний центр на карті

Контакти

Графік роботи

Понеділок – п’ятниця: с 9:00 до 18:00
Субота: с 9:00 до 16:00
Неділя: вихідний

Реклама

Як залишити відгук?

Для того, щоб залишити відгук, заповніть всі поля, в тому числі і джерело на документ. У графі джерело на документ, вкажіть посилання, по якій знаходиться копія документа, що підтверджує, що ви проводили ремонт саме в цій компанії (чек, гарантійний талон, квитанція і т. Д.). Посиланням може бути будь-який сервіс безкоштовного обміну файлами або зображеннями (копія документа не використовуватиметься в загальному доступі і потрібна лише для підтвердження правдивості інформації).