Сервісний центр Apple – ремонт iPhone, iPad і MacBook?

Главная / Ремонт / Сервісний центр Apple – ремонт iPhone, iPad і MacBook?
Автор
Категория Ремонт
Якщо Ви не турбуєтесь про свій iPhone і ставитеся до нього без обережності, то ремонт девайса apple знадобиться, питання – коли. Сьогодні кожен третій власник вже не уявляє свого життя без цих смартфонів. Як би не працював телефон, він все одно стане несправним. Причиною тому може бути що завгодно – злетіла прошивка, випадкове падіння або необережне поводження.

На сьогоднішній день ремонт iPhone iPad або MacBook – не проблема, звернутися в сервіс Apple Iвано Франківськ справа кількох хвилин. Вказати на поломку і почекати пару годин не складно, в цей час займіться справами. Якщо смартфон перестав функціонувати відповідним чином, то не варто відкладати ремонт. На початковому етапі, більшість відкладає ремонт ат же користувач не бачить особливих проблем в тому що екран дав тріщину. Чим довше Ви зволікайте, тим серйозніше посилиться проблема.

Ремонт Apple: Ремонт iPhone – основні поломки

Найчастіше, ремонт iPhone iPad або MacBook проводиться через пошкодження дисплея. У нових моделей Айфон чутливий тачскрін, тому і скло на екрані тонке і крихке. При пошкодженні, дисплей і скло краще міняти разом, щоб уникнути наслідків. Тому що ремонт скла iphone здатний привести до того, що пил потрапить під скло або залишаться плями.

Ще одна вразлива деталь у цих телефонів – кнопка включення. Ремонт телефонів iphone з поломкою такого роду не займає і години. Вам замінять кнопку, і пристрій знову повернеться в первинний стан. Але ці несправності ще не такі серйозні, куди сумніше випадки, коли злітає прошивка. Але ремонт айфонів досяг такого рівня якості, що досвідчені майстри справляються з прошивкою за півгодини.

Найпоширеніші проблеми:засмічення динаміків;
пошкодження корпусу;
попадання вологи;
поломка кнопок гучності і т.д.

Перше правило розумного відновлення функціональності пристрою звучить наступним чином: ні в якому разі не починати ремонт iPad без результатів діагностики спеціалізованим інструментом. Така проводиться виключно в сертифікованих СЦ досвідченими майстрами-інженерами.

Скільки часу необхідно на ремонт?

Переважна більшість різновидів ремонту не займають багато часу, а саме до однієї години (наприклад, такі послуги: заміна акумулятора, заміна модуля, заміна верхнього або нижнього шлейфа), але є послуги, які складні і необхідно більше часу на ремонт (наприклад, послуги: заміна контролера харчування, заміна контролера TouchScreen і ін.).

Яка гарантія на ремонт?

Гарантія триває від 3 до 12 місяців. Все залежить від виду ремонту та деталі що мінялись (якщо це деталі неоригінальні то і гарантія буде меншою).