Ремонт телефонів Одеса

Главная / Ремонт телефонів Одеса

Ремонт телефонів в Одесі

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з ремонту телефонів і планшетів. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів з ремонту мобільних телефонів в Одесі . У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

mobilemaster

Life (063) 893-20-95
Міський (048) 704-05-33
Київстар (096) 17-88-777
Адреса: вул. Косвенная, 55
Рейтинг:
itprofia

Міський (0482) 37-19-31
Міський (0482) 37-19-38
Київстар (096) 11-546-11
Адреса: пров. Каретный, 18
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомиться.

Ремонт мобільних телефонів в Одесі

Ремонт мобільних телефонів в ОдесіНа жаль, немає ще таких телефонів, які мають необмежений термін служби. І хоча багато виробників такої продукції пропонують користувачам моделі з пило- і вологонепропускаючим корпусом, які не бояться занурення у воду, більшість телефонів не мають стовідсоткової гарантії надійності. Варто зауважити, що практично всі телефони ламаються, тільки у деяких фірм вони ламаються частіше, а у інших рідше. Як правило, цим показником і визначається надійність того чи іншого бренду.
Серед найпоширеніших причин виходу з ладу телефону є потрапляння в нього вологи. Однак не варто панікувати і поспішати звертатися в сервісну службу, яка виконує ремонт мобільних телефонів. Насамперед можна спробувати врятувати телефон самостійно. Для цього необхідно витягти батарею, сім-карту, а також карту пам’яті (за наявності). Після цього слід зняти елементи корпусу і витерти вологі ділянки за допомогою сухої і чистої серветки. Далі можна виконати сушку телефону феном (важливо, щоб повітря при цьому не було дуже гарячим), або покласти його в зоні дії джерела сухого теплого повітря, наприклад на радіаторі. У більшості випадків такі заходи, виконані відразу після попадання телефону у воду, забезпечать його працездатність.
І тільки в тому випадку, якщо телефон все ж не запрацював, слід звернутися до фахівців, які виконають кваліфіковані заходи по його відновленню. Наявність у продажу деталей на телефони різних брендів дозволяє виконати ремонт абсолютно будь-якого телефону, в тому числі ремонт китайських телефонів. Тим часом, ремонт Iphone (Apple) також виконується в будь-якому сервісному центрі.