Ремонт ноутбуків Суми

Главная / Ремонт ноутбуків Суми

Ремонт ноутбуків у Сумах

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з ремонту ноутбуків і нетбуків. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Сумах. У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

compfix

МТС (066) 763-36-50
Міський (0542) 67-97-97
ICQ: 289247240
Адреса: пров. Промисловий, 12/1
Рейтинг:
pcmaster

Київстар (068) 566-55-55
МТС (095) 554-20-88
ICQ 647710783
Адреса: вул. Соборна, 29Д
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомиться.

Заміна матриці ноутбука в Сумах

Ремонт ноутбуків в СумахНезважаючи на те, що сучасні ноутбуки мають більш якісне оснащення, ніж це було років десять тому, вони як і раніше, час від часу, змушують свого власника звертатися в сервісний центр. Однією з найбільш поширених причин, через які виникає необхідність виконувати ремонт ноутбуків, є заміна шлейфу. Ознаки того, що шлейф підлягає заміні дуже схожі з тими, які має відеокарта або дисковод, які вийшли з ладу, тому багато користувачів по своїй недосвідченості не можуть правильно діагностувати справжню причину несправності.
Серед причин, через які шлейф може вийти з ладу, можна виділити три основні: заводський брак, падіння ноутбука з великої висоти і необережність користувача при відкритті і закритті пристрою (з часом призводить до стирання шлейфу). Крім того, пошкодження шлейфу може стати наслідком неякісного під’єднання шлейфу до комплектуючих. Правда це можливо тільки в тому випадку, якщо складання пристрою робив малодосвідчений і необережний майстер.
Найбільш характерні ознаками пошкодження шлейфу: спотворення зображення на екрані монітора, періодичне або повна відсутність зв’язку з жорстким диском.
Слід зазначити, що заміна шлейфу є порівняно нескладною і недорогою операцією, однак це не привід намагатися зробити це самостійно, тому що найменша необережність може привести до пошкодження абсолютно справного компонента, в той час як кваліфікований фахівець виконає цю роботу швидко, якісно і за помірну плату.
Щоб уникнути подібних неприємностей надалі рекомендується вкрай обережно відкривати і закривати ноутбук, це дозволить уберегти шлейф від пошкодження. При такому режимі експлуатації шлейф прослужить дуже довго.