Ремонт ноутбуків Рівне

Главная / Ремонт ноутбуків Рівне

Ремонт ноутбуків у Рівному

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з ремонту ноутбуків і нетбуків. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Рівному. У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

kartcentr-at-ua.png

Київстар (067) 306-77-55
Life (093) 800-97-57
МТС (066) 556-08-08
Адреса: вул. Чорновола, 68
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомиться.

Заміна матриці ноутбука в Рівному

Ремонт ноутбуків в РівномуВиробництво ноутбуків істотно зросло за останній час. Це пов’язано з тим, що споживчі переваги перемістилися зі стаціонарних комп’ютерів на користь ноутбуків, а також нетбуків. Компактність, висока потужність, а також порівняно помірна вартість ноутбуків зробили їх дійсно незамінними. Завдяки малогабаритності такої техніки, ремонт ноутбуків виконати значно легше, ніж ремонт персонального комп’ютера. Досить покласти пристрій, вага якого не перевищує і трьох кілограм, в сумку і віднести його в сервісний центр.
Причин поломки ноутбука або нетбука може бути безліч. Падіння ноутбука навіть з висоти 20 см може призвести до дуже серйозних наслідків, в першу чергу схильна до поломки матриця монітора. Ця частина ноутбука є дуже крихкою, а її ремонт досить дорога справа. До того ж його необхідно виконувати виключно в умовах сервісного центру. Досить поширеною причиною порушення роботи монітора є вихід з ладу лампи підсвічування, яка, як і всі лампи розжарювання, з часом вигоряє. І незважаючи на те, що її заміна не відноситься до складних ремонтних заходів, самостійно це робити не рекомендується, оскільки без відповідного обладнання та досвіду роботи можна пошкодити саму матрицю, а її ремонт буде коштувати вже значно дорожче. Крім того, часто складно знайти підходящу матрицю, яка забезпечить повноцінну роботу пристрою. Іншою проблемою є прошивка спеціального чіпа пам’яті EEPROM, дана операція виконується на базі нової матриці. Ця процедура повинна виконуватися тільки висококваліфікованим фахівцем. Невміле втручання в електроніку пристрою може призвести до поломки тільки купленої матриці.