Ремонт ноутбуків Дніпропетровськ

Главная / Ремонт ноутбуків Дніпропетровськ

Ремонт ноутбуків у Дніпропетровську

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з ремонту ноутбуків і нетбуків. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Дніпропетровську. У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

rembook

Київстар (097)37-85-459
Міський (093)62-13-559
Київстар (050)58-30-147
Адреса: вул. Кірова, 50д
Рейтинг:
remcomp

Київстар (068)63-74-901
Life (093)95-92-872
МТС (066)05-76-883
Адреса: пр-т Кірова, 10
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомиться.

Заміна матриці ноутбука в Дніпропетровську

Ремонт ноутбуків в ДніпропетровськуВласники сучасних комп’ютерів і ноутбуків, а також інших суміжних з ними пристроїв, можуть розраховувати на тривалий термін використання свого обладнання, про що доказово стверджує статистика їх безперебійної служби. Тим не менш, вірогідність виходу з ладу апаратури або окремих її агрегатів все ж має місце бути, так як вони є складно організованою, з технічної точки зору, технікою та ремонт ноутбука, в цій ситуації, є неминучим.
Зрозуміло, існують несправності, усунення яких підсилу навіть не дуже досвідченим користувачам, особливо якщо мова йде про програмні збої чи локалізації вірусних загроз. Але якщо виникає необхідність виконання більш складного ремонту, наприклад, заміна матриці ноутбука – звернення до професіоналів обов’язково.
Розглянемо характерні несправності, усунення яких доцільно довірити фахівцям:
- Вихід з ладу дисплея. Можливі причини – несправність матриці, підсвічування або дешифратора, також причина може бути в шлейфі;
- Не функціонують клавіші. Можливі причини – несправний шлейф або фізичне пошкодження, наприклад, потрапляння рідини на її поверхню;
- Ноутбук не реагує на живлення від мережі (при цьому від основної батареї працює). Проблема викликана перепадами напруги, які пошкодили контролер живлення, також частою причиною може стати деформація роз’єму блоку живлення.
- Ноутбук працює тільки від мережі. Можлива причина – несправність контактних роз’ємів.
Зрозуміло, це не весь перелік можливих несправностей. Існує безліч неполадок, визначити які можуть тільки фахівці. При будь-якій несправності важливо вказати бренд (Dell, HP, Lenovo, Acer, Asus, Toshiba, Samsung, Apple) і модель ноутбука, це дасть можливість майстру судити про вартість і терміни виконання робіт.