Ремонт комп’ютерів Рівне

Главная / Ремонт комп’ютерів Рівне

Обслуговування та ремонт комп’ютерів у Рівному

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з ремонту комп’ютерів та їх комплектуючих. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів з ремонт комп’ютерів у Рівному. У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

kartcentr-at-ua.png

Київстар (067) 306-77-55
Life (093) 800-97-57
МТС (066) 556-08-08
Адреса: вул. Чорновола, 68
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомиться.

Ремонт комп’ютерів у Рівному

ремонт комп'ютерів в РівномуЯкщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або комп’ютерним обладнанням, ви можете звернутися до фахівців, які представлені на нашому сайті. Вони мають багаторічний досвід з ремонту комп’ютерів таких брендів, як Apple, Dell, HP, Lenovo, Acer, Asus, Toshiba, Samsung. До обов’язків майстра входить ремонт: екрану, жорсткого диска, відеокарти, материнської плати, блока живлення і т. п.
Базове обслуговування і незначний ремонт комп’ютера можна легко виконати в домашніх умовах, багато з представлених на сайті фахівців виїжають до власника техніки додому. У домашніх умовах можна виконати такі послуги, як чищення від пилу, заміна комплектуючих, усунення неполадок в роботі системи охолодження і блоків живлення. У сервісному центрі можна вирішувати більш складні завдання з ремонту вашого комп’ютера. В телефоній розмові фахівці зможуть оцінити серйозність поломки і її приблизну вартість. Так само хотілося б зауважити, що симптоми при збої програми можуть збігатися з симптомами при дефекті мікросхеми, і це може ускладнити визначення причини поломки по телефону. Тим не менш, гучний шум, надмірна температура процесора, виділення тепла або диму з корпуса комп’ютера цілком точно є апаратною проблемою.