Ремонт комп’ютерів Харків

Главная / Ремонт комп’ютерів Харків

Обслуговування та ремонт комп’ютерів у Харкові

Ми склали список місць, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу з ремонту комп’ютерів та їх комплектуючих. Нижче наданий список рекомендованих майстрів і сервісних центрів з ремонту комп’ютерів у Харкові. У разі невідповідності якості виконаних робіт або низької кваліфікації майстра, прохання повідомити нам на пошту info@bagel.net.ua або скористайтеся іншим зручним для вас способом. Ми зробимо все, щоб представлені на нашому сайті фахівці відповідали високому рівню кваліфікації.

solaris-sc

Київстар (096) 02-43-747
Life (063) 78-994-88
Міський (057) 78-04-392
Адреса: вул. Вернадського, 1
Рейтинг:
itcom

МТС (099) 79-98-404
Life (063) 98-37-333
***
Адреса: вул. Університетська 35/2
Рейтинг:

Хочете щоб ваша візитка була у нас на сайті?

Щоб дізнатися деталі, натисніть ознайомитись.

Ремонт комп’ютерів у Харкові

Ремонт компьютеров в ХарьковеПерепади напруги найчастіше стають причиною виходу з ладу комп’ютерної техніки. В першу чергу стрибки напруги негативно впливають на блоки живлення, які є невід’ємною частиною системних блоків, моніторів та іншої техніки. Досить часто ремонт комп’ютерів є наслідком установки неякісного обладнання, так як в принципі блоки живлення призначені для того, щоб витримувати подібні явища в електричній мережі. Однак деякі несумлінні виробники комп’ютерної техніки здешевлюють собівартість комп’ютера, замінюючи більш надійні агрегати на менш якісні. І в кінцевому підсумку страждають користувачі такої техніки.
Втім, навіть при наявності дуже потужного і досить надійного обладнання не варто піддавати техніку небезпеці, яку несуть перепади напруги. Дехто для цих цілей використовує спеціальні блоки безперебійного живлення, які крім захисту техніки від перепадів напруги, дозволяють коректно відключити комп’ютер від мережі, в разі непередбаченого припинення подачі електроенергії. Завдяки цьому можна уникнути всіляких збоїв в комп’ютерній системі, а також встигнути зберегти важливі дані. Для того щоб уникнути пошкодження техніки через перепади в мережі, при перших же ознаках перебоїв (мерехтіння світла в лампочках, короткочасне зникнення електрики) слід негайно вживати адекватних заходів. В першу чергу слід вимкнути комп’ютер, при цьому рекомендується витягти вилку з розетки. Особливу небезпеку становить робота на комп’ютері під час грози, оскільки при попаданні блискавки в щитову може статися локальний збій в електричній мережі.
Характерним для пошкодження блоку живлення є хлопок всередині системного блоку, з миттєвим припиненням роботи пристрою. У даній ситуації слід запросити фахівця, який виконає діагностику і ремонт пристрою.