Полетів комп: основні причини поломки

Главная / Ремонт / Полетів комп: основні причини поломки
Автор
Категория Ремонт
Майже у всіх були випадки, коли комп’ютер не включався. Поломок, як і їх причин існує дуже багато, але як правило вони приводять користувача комп’ютера до основного питання — «Чому не включається комп’ютер?»

Поломки комп’ютера бувають двох типів — програмні і «залізні»

Кожен різновид поломок в деяких випадках може усуватися користувачем самостійно, але часом без допомоги професіонала не обійтися. Програмних поломок істотно менше — в більшості випадків це пошкодження операційної системи, драйверів або якоїсь встановленої програми. Поломки такого характеру усуваються без наслідків — досвідчений майстер може виявити їх причину і усунути її в найкоротші терміни.

Поломки деталей комп’ютера представляють собою більш серйозну проблему, так як в більшості випадків вимагають серйозного трудомісткого ремонту, а часом і заміни запчастин. Комп’ютер складається з безлічі деталей, які можуть вийти з ладу як через експлуатаційний знос, так і через неправильну експлуатацію. Часом бракована деталь працює деякий час бездоганно, але в один день через неї перестає включатися вся система. Представляємо вашій увазі кілька найпоширеніших поломок, які вимагають професійного ремонту.

Перегрів процесора або відеокарти

Процесор може нагрітися за кілька секунд до сотні градусів. Якщо комп’ютер не включається через швидке нагрівання процесора, то потрібно замінити термопасту. Дану проблему виявити без спеціального обладнання неможливо, так як система не включається.

Зламалася кнопка живлення

Якщо причиною того що комп’ютер не включається стала зламана кнопка включення, то її необхідно замінити. У сервісному центрі вам підберуть нову кнопку.

Запахло чимось горілим

Дуже частою несправністю комп’ютера є виникнення запаху гару, який інколи присутній навіть коли комп’ютер справно працює. Якщо ви відчули цей запах після включення комп’ютера, то відразу ж його вимкніть — найімовірніше з ладу вийшов блок живлення, і якщо не усунути причину його поломки і продовжити користуватися системою, то в підсумку може виникнути пожежа.

Не включаються всі або деякі вентилятори

Швидше за все з ладу вийшла материнська плата або блок живлення. Потрібен їх ремонт або заміна на нові. Рекомендується перевірити підключення проводів, що йдуть від вентиляторів до материнської плати, і якщо це не допоможе, то звернутися за допомогою до фахівців.

Професійний ремонт — запорука того що комп’ютер прослужить ще довго

Ми описали лише частину поломок, так як існують десятки несправностей різних деталей ПК. Якщо ви не знаєте, як усунути поломку або не можете визначити її причину то краще зверніться в сервісний центр, де майстри мають великий досвід роботи з комп’ютерами, тому зможуть оперативно знайти несправність за допомогою спеціального обладнання та усунути її.

admin
admin
Жёстко требую соблюдать технические регламенты. За несоблюдение цинично унижаю. Ибо, работа такая.