Підвищена вологість в будинку

Главная / Интересно знать / Підвищена вологість в будинку
Автор
Категория Интересно знать

Багато власників квартир стикаються з підвищеною вологістю в приміщеннях. Розпізнати її можна за поширенням цвілі, утворенням конденсату на поверхнях вікон та стін, неприємним затхлим запахом. Таке середовище небезпечне не тільки для оздоблювальних матеріалів, меблів та інших предметів інтер’єру, але і для здоров’я членів сім’ї. Воно провокує розвиток алергічних реакцій, часті захворювання органів дихання, знижує імунну систему. Щоб ефективно усунути подібну проблему, необхідно виявити причину її виникнення.

Основні причини надмірної вологості повітря в житлових приміщеннях

Існує кілька поширених причин порушення мікроклімату в квартирах.

До найбільш поширених належать:

  • порушена вентиляція;
  • неправильний тепловий баланс;
  • помилки, допущені при тепло- та гідроізоляції;
  • надмірна кількість кімнатних рослин або великий акваріум.

Забиті вентиляційні шахти призводять до уповільнення циркуляції повітря, що викликає підвищення вологості. Установка металопластикових вікон погіршує ситуацію в холодну пору року, коли власники залишають їх закритими на тривалий час. Порушення теплового балансу виникає в великих приміщеннях.

Виправити ситуацію допоможе осушувач повітря, який радять купувати у Києві – велике місто, де можна без зусиль знайти спеціалізований магазин, що пропонує широкий асортимент приладів з необхідними характеристиками.

Через погану теплоізоляцію та гідроізоляцію часто страждають власники квартир на верхніх та нижніх поверхах. В останніх вогкість піднімається з підвалів, а в перших – проникає з даху.

Як боротися з підвищеною вологістю в квартирі?

Щоб нормалізувати мікроклімат у житловому приміщенні, необхідно спробувати усунути джерело проблеми. Але часто власникам квартир не вдається виправити ситуацію за допомогою проведення ремонтних робіт або доводиться стикатися з непосильними фінансовими витратами. Цей прилад має простий та ефективний принцип роботи. Він засмоктує повітря з приміщення, пропускає через фільтри, очищаючи та осушуючи його, викидає назад. Підбирається пристрій з урахуванням квадратури кімнати.

Порада. Щоб мінімізувати ризик підвищення вологості в квартирі, необхідно регулярно провітрювати приміщення, відкриваючи вікна, незалежно від погодних умов. Не можна сушити білизну та одяг у квартирі. Це також може привести до порушення мікроклімату.

admin
admin
Жёстко требую соблюдать технические регламенты. За несоблюдение цинично унижаю. Ибо, работа такая.