Фінансовий аналіз

Главная / Интересно знать / Фінансовий аналіз
Автор
Категория Интересно знать
Окрім обліку товару и грошового обліку, до нашої програми закладені професійні інструменти фінансового аналізу. При чому, аналізувати можна не лише прибутки, але й витрати, які, за бажанням, також можуть проводитися у системі обліку.

Для кожного виду витрат Ви можете створити окрему фінансову статтю. І тоді, у кінці будь-якого звітного періоду, можна буде переглянути зведення за цими статтями, де буде наочно показано, на що і скільки коштів витрачає організація.

Також відображатиметься динаміка змін прибутків та витрат у розрізі кожного місяця. Якщо ваші чесно зароблені кошти на щось хаотично витрачаються, то з даним звітом, Ви легко знайдете ту «чорну діру» у якій зникають Ваші фінанси.

До програми внесено аналіз купівельної спроможності. Ви зможете переглянути «середній чек» у розрізі робочих днів, тобто, на яку суму в середньому здійснюються покупки.

А звіт за «ціновими сегментами» покаже, у якому ціновому діапазоні товар купують частіше. Якщо у Вас є дорогий товар, Ви легко зрозумієте, що його вартість може виявитися непідйомною для покупця. Трохи зменшивши вартість такого товару, Ви швидше його реалізуєте. І виграєте саме на кількості проданого товару.

У будь-якій масі звичайних клієнтів завжди є такі, які готові витрачати більше ніж інші. Звіт «по клієнтах» покаже саме таких найперспективніших покупців. Робіть для них знижки або цікаві пропозиції, щоб вони витрачали у Вас іще більше!

Звіт «по маркетингу» продемонструє, звідки клієнти найчастіше дізнаються про вас, і скільки Ви на цьому заробляєте.

Звіт «по магазинах» виявить найприбутковіші точки продажів.

Звіт «по продавцях» покаже, хто із співробітників приносить найбільший прибуток організації.

А якщо вони отримують відрядну заробітну платню, звіт «Заробітна платня» розрахує її автоматично.

Ви зможете контролювати навіть кожну надану знижку, якщо вони у вас передбачені. Звіт «по знижках» проаналізує, на яких підставах продавці найчастіше роблять знижки і скільки Ви на цьому втрачаєте.

Цілковитий контроль

Наша програма для вашої торгівельної організації забезпечить лад та цілковитий контроль! Контролюватися будуть не лише товари, а й співробітники, клієнти та фінанси. Також наша програма виключає будь-які махінації з боку несумлінних працівників.

Система містить «аудит«. Ви зможете контролювати кожну дію своїх співробітників. Якщо вони щось додали, змінили або навіть видалили у програмі — Ви все це зможете відстежити!

До того ж, самі користувачі навіть не підозрюватимуть, що система обліку записує кожну їх дію. Такий контроль надається лише головній ролі MAIN.

Також, за бажанням, можна навіть встановити заборону на визначені дії.

Понад те, Ви можете замовити зв’язок з відеокамерами, якщо такі встановлені у Вашому магазині. В такому випадку, програма включатиме інформацію про дії користувача у програмі у титри відеопотоку.

Як це працює? Наприклад, під час перегляду відео буде видно, що покупець дає визначену суму коштів касирові. В той час титрами у тому ж відео зображується, яку саме суму коштів касир вносить до програми у даний момент. Якщо суми відрізняються, це означає що різницю працівник кладе собі до кишені.

admin
admin
Жёстко требую соблюдать технические регламенты. За несоблюдение цинично унижаю. Ибо, работа такая.