Як прибрати рекламу в Skype?

Главная / Skype / Як прибрати рекламу в Skype?
Автор
Категория Skype

Як прибрати рекламу в Skype

Донедавна реклама в скайпі сприймалася нейтрально. Skype – продукт безкоштовний і окупність за рахунок показу реклами на головній сторінці допустима незручність для користувача. Його останні оновлення внесли банер в шапку над інформацією про контакт, і це перестало подобаnbся більшості користувачів. У цій статті ми розглянемо поради про те, як прибрати рекламу використовуючи налаштування, а також як прибрати ту рекламу, яка не прибирається за допомогою налаштувань.

Як прибрати рекламу в Skype

Для початку запустіть на вашому комп’ютер програму Блокнот або скористайтеся Notepad ++. Щоб знайти Блокнот, пройдіть по шляху Пуск > > Всі програми > > Стандартні > > Блокнот. Після запуску Блокнота відкрийте Локальний диск (С) і в рядку Шлях вставте Windows/System32/drivers/etc. Після чого відкриється вікно, показане на картинці нижче.

Як прибрати рекламу в Skype

Файл під ім’ям hosts перетягуємо у вже відкритий Блокнот і додаємо рядок 127.0.0.1 rad.msn.com, після чого зберігаємо файл (Файл > > Зберегти).

Як прибрати рекламу в Skype

Суть цього методу полягає в тому, щоб заблокувати доступ до файлів (в нашому випадку рекламу), яка завантажується з сервера Microsoft. Важливо! Щоб зміни вступили в силу, потрібно перезавантажити Windows.

Як прибрати рекламу в Skype

Всю іншу рекламу можна відключити за допомогою меню Skype. Потрібно зайти в Налаштування > > Інструменти і зняти галочку з пункту Рекламні акції в розділі меню Повідомлення.

Як прибрати рекламу в Skype