Усуваємо збій роботи Flash-плеєра в Firefox?

Главная / Mozilla Firefox / Усуваємо збій роботи Flash-плеєра в Firefox?
Автор
Категория Mozilla Firefox

Як усунути збій роботи Flash-плеєра в Mozilla Firefox?

Багато хто з нас стикаються з проблемою краху плагіна Flas-плеєра в Mozilla Firefox. Періодично крах повторюється і для відновлення працездатності Flash-плеєра доводиться перезавантажувати браузер. Особисто у мене перезавантажень (а точніше сказати збоїв роботи Flash-плеєра) було 3-4 в день. Це дуже незручно, адже всі відкриті вікна доводилося знову відкривати або шукати їх в історії. Сам браузер рекомендував просто перезавантажувати сторінку, але, на жаль, це не допомагало. Цю проблему вдалося вирішити наступним способом (він так само працює при зависанні Flash-плеєра під час перегляду роликів на Youtube). В цілому спосіб унікальний і допоможе в багатьох збоях роботи Flash-плеєра.

Перший крок. Вводимо в адресний рядок браузера about:config. Після чого натискаємо Введення (Enter), у вікні браузера з’явиться таке вікно

Flash плеєр в Mozilla Firefox

Другий крок. Натискаємо кнопку “Я обіцяю, що буду обережний” і входимо в налаштування браузера.

збій роботи Flash плеєра в Mozilla Firefox

Третій крок. В полі Пошук набираємо dom.ipc.plugins.enabled. Двічі клікаємо лівою кнопкою миші по запиту, після чого значення true повинно помінятися на false. От і все, перезавантажуємо браузер і користуємося.